Kolejny sukces Grzegorza!
Dodane przez cheba dnia August 12 2011 18:30:49
Pochodzący z Terespola, Grzegorz Kotowski zdobył dwa brązowe medale podczas rozgrywanych w Turcji Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy dla Niesłyszących. Zawody były rozgrywane w dniach 10 – 16.07.11r. w Kayseri. Reprezentujący barwy klubowe Spartan Lublin wchodził w skład sztafety 4x100m (44,06sec.) i 4x4000m (3:25,22sec.), które zajęły trzecie miejsca w finale. Oprócz tego Grzegorz był szósty w biegu na 200m z czasem 22,46sec. Serdecznie gratulujemy! Reprezentacja Polski wróciła z 14 medalami, w tym 5 złotymi.
W Polskiej kadrze znalazło się 5 lekkoatletów Spaprana Lublin, którzy zdobyli 11 medali.
Grzegorzowi i jego kolegom z reprezentacji życzymy wielu sukcesów w przyszłorocznych Mistrzostwach, które odbędą się w kanadyjskim Toronto.