PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY!
Dodane przez cheba dnia September 20 2012 15:12:06

19 września 2012 roku w Wisznicach młodzież powiatu bialskiego spotkała się na pierwszych zawodach w tym roku szkolnym. Przy pięknej, słonecznej pogodzie odbyły się zawody lekkoatletyczne. W różnych kategoriach rywalizowały szkoły w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasi chłopcy tradycyjnie okazali się najlepsi! W pięknym stylu wygrali rywalizację i będą reprezentować powiat w zawodach Rejonowych w Adamowie w dniu 4.10.2012r.
LO w Terespolu reprezentowali: D. Pietrusik, A. Dobrowolski, P. Wowczeniuk, J. Soroczyński, B. Sosnowski, Ł. Pietraszuk, M. Brzeziński, M. Gawryluk, M. Matejek, Ł. Matwiejuk, A. Grzęda.
W zawodach brały również dziewczęta. Pomimo, że nie można odmówić im woli walki, niestety musiały uznać wyższość dziewcząt z Wisznic i Janowa. Ostatecznie zajęły trzecie miejsce, które nie pozwala im na walkę na wyższym szczeblu. Dziewczęta wystąpiły w składzie: J. Gutko, K. Breczko, A. Marchlewska, P. Hurman, R. Drążek, K. Barmosz, K. Rafako, K. Komockaja, J. Skrzypiec, A. Mleczek.
W zawodach Rejonowych wystąpią również chłopcy z SP nr1, którzy wygrali i dziewczęta z Gimnazjum nr1, które w rywalizacji zajęły premiowane awansem drugie miejsce.