Mistrzostwa Europy w Eisstocka
Dodane przez cheba dnia March 04 2019 10:44:05
Startowali w Mistrzostwach Europy

Dwie drużyny wystawił Andrzej Korbal na Mistrzostwa Europy w eisstocka. Od 27 lutego do 2 marca 2019 r. w Peiting w Niemczech walczyła drużyna do lat 16: Arek Jaszczyk, Cezary Zaorski, Jan Danieluk i Karol Dmitruk. Był to pierwszy start tej drużyny w zawodach i od razu takiej rangi. W grze drużynowej chłopcy zajęli czwarte miejsce. Do finału w grze indywidualnej na celność zakwalifikował się Arek Jaszczyk. Po pierwszej rundzie zajmował wysokie, siódme miejsce. Ostatecznie zawody ukończył na 12 miejscu. Drużyna do lat 19 w składzie: Kazimierz Saczewko, Karol Bieńkowski, Jakub Tymon i Piotr Wiśniewski w grze drużynowej na celność zajęła 5 miejsce. Wyjazd był atrakcyjny pod każdym względem. Młodzież bardzo zadowolona. Przy okazji wyjazdu zawodnicy zwiedzili stadion piłkarski Bayernu Monachium.