I Turniej im. Andrzeja Baja
Dodane przez cheba dnia August 13 2023 23:39:09
I Turniej Eisstocka im. Andrzeja Baja rozstrzygnięty

W sobotę i niedzielę, 12 i 13 sierpnia odbył się I Turniej Eisstocka im. Andrzeja Baja w Terespolu. Zawody rozegrano na boiskach Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego. W kategorii U 16 w grze do celu wygrał Szymon Lewczuk, drugie miejsce zajęła Alicja Korbal, a trzecie Jakub Szeląg. W kategorii seniorów zwyciężył Jacek Wiśniewski przed Andrzejem Korbalem i Bartkiem Wiśniewskim. W grze drużynowej najlepsi okazali się Alicja i Andrzej Korbal (ojciec i córka!). Za nimi uplasowali się Marek Czerwiński i Zdzisław Wołoszko, trzecie miejsce zajęli Artur Jakuszko i Karol Dmitruk. Wymienieni otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary. Organizatorem turnieju było Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji oraz Klub Olimpijczyka. Mamy nadzieję, że zawody na stałe wejdą do kalendarz sportowych imprez miasta Terespol. Kolejny turniej, w którym wystartują nasi zawodnicy odbędzie się już 16 września na Litwie.