Klub Olimpijczyka przy ZSO1 w Terespolu
Strona G?ówna · Kategorie Newsów · Artyku?y · Forum · LinkiApril 26 2024 19:18:33

VII Turniej Eisstocka w Terespolu

Dwa dni trwał VII Międzynarodowy Turniej Eisstocka w Terespolu. 29 i 30 kwietnia 2018 r. 14 drużyn z Litwy, Białorusi, Ukrainy, Rosji i Polski grali na parkingu przy ul. Wojska Polskiego oraz na boisku ALO. Dopisała pogoda, w związku z tym zawody były wielkim świętem dla zawodników i kibiców. Organizatorem Turnieju był UKS „Młodzi” i Klub Olimpijczyka. W ceremonii otwarcia uczestniczył burmistrz miasta Terespol, Jacek Danieluk oraz Udo Raicheneker, przedstawiciel eisstocka na Europę. Rywalizacja była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie. Tym razem gospodarze okazali się bardzo gościnni i pozwolili wygrać rywalom. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Litwy U19, przed Brześciem U19. Na najniższym podium uplasowała się również drużyna z Brześcia U23. Z naszych najlepiej zaprezentowała się drużyna seniorów, w składzie: Andrzej Korbal, Marek Czerwinski, Zdzisław Wołoszko, Tomasz Czapski i Jacek Wiśniewski, którzy zajęli 6 miejsce. U19 zajęła 10 miejsce, a U16 uplasowała się na 11 miejscu. Wszystkie drużyny otrzymały okazałe puchary i dyplomy, a trzy najlepsze drużyny medale. Sponsorem zawodów był Urząd Miasta Terespol i Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.

cheba dnia April 30 2018 17:04:21 0 Komentarzy · 552 Czytań · Drukuj